Esküvői Dekoratőr tanfolyam

Online Esküvői Dekoratőr Tanfolyam - 2024.05.25.

Te vagy az akit lenyűgöz az esküvők világa? Szakember vagy, de szívesen szélesítenéd a tudásodat? Érdekelnek a kreatív dolgok, szeretsz szép dolgokat alkotni? Szeretnél esküvőkön díszíteni, dekorálni, valami igazán szépet alkotni? Akkor jelentkezz Esküvői dekoratőr tanfolyamunkra!

Tanfolyamunkon többek között azt is megtanulhatod, hogy melyek a legfelkapottabb dekorációs elemek, színek és melyik dekorációs elem mivel párosítható.

A képzés megkezdése és elvégzése személyes megjelenést nem igényel! Online képzési programunkat úgy állítottuk össze, hogy 100% lemaradásmentesen tudj részt venni a képzésen.

*Esküvői Dekoratőr Tanfolyamunkra a részletfizetés biztosított, így a jelentkezéskor 19.000 Ft. tanfolyamdíjat kérünk befizetni, a fennmaradó összeget pedig a következő hónap 10. napjáig.*

A tanfolyam és a vizsga is 100% online, így biztonságosan és kényelmesen vehetsz részt rajta az ország bármely pontjáról. Résztvevőink a tanfolyam végén záróvizsgát tesznek és a képzés elvégzéséről egy a felnőttképző által kiállított díszoklevelet és egy hivatalos, sorszámozott tanúsítványt is kapnak.

A tanfolyam időtartama: 1 hónap (várható befejezés: 2024.06.25)

Felvételi követelmény: alapfokú iskolai végzettség mellett a betöltött 18. életév

Tanfolyamdíj: 37.990 Ft. / részletfizetés igénylése esetén 2 x 19.000 Ft.

Felnőttképzés száma: K/2024/079699

FAR Rendszeres Felnőttképzés - helyek korlátozott létszámban!

*A tanfolyam felnőttképzés, amely a FAR-rendszerben (Felnőttképzési Adatszolgáltatási Rendszer) is szerepel, így a tanfolyami helyek korlátozottak (maximum 30 fő), amint elérjük ezt a létszámot, már nem tudunk új jelentkezéseket fogadni.*

A tanfolyam témái

A tanfolyam során többek között az alábbi témákkal fogunk foglalkozni:

• Dekorációs elemek,
  • A legfelkapottabb színek,
  • Esküvői kellékek, virágok, torták, asztaldíszek, extrák,
  • Ajánlatkérések, megrendelések kezelése, ügyféligények felmérése,
  • Dekorációtervezés,
  • Segédanyagok.

A tanfolyam során minden olyan részfeladatba betekintést adunk, amely a későbbi munkavégzés során elengedhetetlenül hasznos lesz.

Jelentkezés & tanfolyamdíj

Online Esküvői Dekoratőr Tanfolyamunk indul:

2024.05.25.

A tanfolyam egyszeri díja: 37.990 Ft.

Jelentkezés - kapcsolatfelvételi űrlap

Online Esküvői dekoratőr tanfolyamunkra jelentkezz időben. A jelentkezésed e-mailben igazoljuk vissza.