Alapfoktól a felsőfokig

Kedves Érdeklődőnk, leendő Tanulónk!

Májustól lehetőség nyílt alap+közép+felsőfokú tanfolyamokra is jelentkezni. Az oktatás ezeknél a nyelvtanfolyamoknál is egészen az alapoktól indul, felépíti a tudást lépésről lépésre, egészen a felsőfokig.

A következő képzés jelentkezési határideje: 2024.04.22.

Tanfolyampaletta

A következő nyelvtanfolyamok közül tudsz választani:

OLASZ NYELVTANFOLYAM

SPANYOL NYELVTANFOLYAM

NÉMET   NYELVTANFOLYAM

79.990 Ft.

Nálunk lehetőséged nyílik kényelmesen, a saját tempódban tanulni a tanfolyami anyagokat! Az alábbi tanfolyamtempók közül válaszd a Neked legmegfelelőbbet:

• Hagyományos tempó

A nyelvtanfolyam időtartama 10 hónap. Heti egy tanfolyami leckét küldünk PDF formátumban + az aktuális leckéhez kapcsolódó házi feladatot. A házi feladat a lecke alapos feldolgozását és gyakorlását segíti.

• Intenzív tempó

A nyelvtanfolyam időtartama 5 hónap. Két leckét küldünk hetente + két házi feladatot.

• Szuperintenzív tempó

A nyelvtanfolyam időtartama 2,5 hónap. Négy leckét küldünk hetente + négy házi feladatot.

Tanfolyami érdeklődés/jelentkezés

Kérjük, add meg adataid és a lehető leghamarabb felvesszük veled a kapcsolatot.