2024/Májusi kurzusok

#MÁJUSI KURZUSOK - Szerezz nyelvvizsgát akár három hónap alatt!

Válassz Te is induló online nyelvtanfolyamaink közül és tanulj a lehető legkedvezőbb áron!

Jelentkezési határidő: 24/05.09.

Tananyagainknak köszönhetően nem kell tantermi órákra beülni, és online óráink sincsenek - viszont ha bárhol elakadsz kérhetsz díjmentes tanári segítséget bármikor a kurzus során.

Mit nyújtanak képzéseink?

#MOTIVÁCIÓT - Módszerünk hatékonyságának egyik kulcsa a folyamatos visszacsatolás. A képzési szolgáltatás megrendelésével mérhető fejlődést érhet el, hiszen tanfolyamaink komplexebb, hatékonyabb tudást tesznek lehetővé.

#KÉNYELMET - A képzési szolgáltatásunk egyik nagy előnye, hogy nincs helyhez kötve, így Ön zavartalanul tanulhat saját otthonából, saját időbeosztása szerint.

#MEGOLDÁST - Képzési szolgáltatásunk pénztárcakímélő megoldás; folyamatos kedvezményekkel és részletfizetési lehetőséggel várjuk régi és új Tanulóinkat.

Ismerd meg Te is azt a tanulási technikát, amellyel élmény az otthonról tanulás!

Miért tanulj Nálunk?

• Az online tanulás a legrugalmasabb és a legkényelmesebb formája a tanulásnak;
  • Nyeltvtanfolyamunk elvégzése után már be is jelentkezhetsz nyelvvizsgára;
  • Tanfolyamdíjaink verhetetlenek, ugyanakkor professzionális, minőségi tananyagot kapsz, amelyből nem lesz probléma tanulni;
  • Négy tanulási tempó közül tudsz választani, és a saját ritmusodban tudsz haladni a leckékkel;
  • A jelentkezést követően az online nyelvtanfolyam két napon belül elkezdhető;

A jelentkezés nagyon egyszerű;

• Válaszd ki a számodra megfelelő online képzést és küldd el jelentkezésed a kapcsolatfelvételi űrlapon keresztül!
  • Minden beérkezett érdeklődésre és jelentkezésre 24 órán belül reagálunk, hiszen a nyelvtanuló a legfontosabb számunkra.

Induló nyelvi kurzusok

Nyelvtanfolyamaink tartalma

Nyelvtanfolyamaink tartalmaznak:

• 25-120 tanfolyami leckét (attól függően, hogy melyik kurzust választod);
  • Tanfolyami szótárat;
  • Gyakorló feladatokat;
  • Nyelvvizsga felkészítő anyagot;
  • Az írásbeli, szóbeli és beszédértés nyelvvizsga mintáját hanganyagokkal együtt.

Tanfolyami tempók #ahozzádillő

• Hagyományos tempó

A nyelvtanfolyam időtartama 6 hónap. Heti egy tanfolyami leckét küldünk PDF formátumban + az aktuális leckéhez kapcsolódó házi feladatot. A házi feladat a lecke alapos feldolgozását és gyakorlását segíti.

• Intenzív tempó

A nyelvtanfolyam időtartama 3 hónap. Két leckét küldünk hetente + két házi feladatot.

• Szuperintenzív tempó

A nyelvtanfolyam időtartama 1,5 hónap. Heti négy tanfolyami leckét küldünk + négy házi feladatot.

• Komplett tempó

Az összes tanfolyami anyagot egyszerre kapja meg tanulónk.

MÀJUSI KURZUSOK

Holland nyelvtanfolyam

40.990 Ft.

Kapcsolatfelvételi űrlap

Induló nyelvtanfolyamainkra jelentkezz itt vagy a rosycourses@gmail.com címen!